Home

predloga merilec Hvala za vašo pomoč rychlobruslení živě spontano Obolevnost lijak

Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala  Schoutenová – ČT sport – Česká televize
Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala Schoutenová – ČT sport – Česká televize

Závod žen na 5 000 m - MS v rychlobruslení 2020 USA | Česká televize

Rychlobruslení Sáblíková dnes ᐈ program závodů 2022/23 živě ✔️ | BetArena.cz

Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od  vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslení 2023 - závody, program, výsledky | iSport.cz

Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000  metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000 metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Polsko - Světový pohár v rychlobruslení | Česká televize

Rychlobruslení online | Lepší.TV

Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí  příčky - iDNES.cz
Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí příčky - iDNES.cz

Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro -  Aktuálně.cz
Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro - Aktuálně.cz

MS v rychlobruslení 2021: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Rychlobruslení | Rádio Junior

Světový pohár v rychlobruslení 2022/2023 program online - Liga Online

Špatná zpráva pro Sáblíkovou: Rychlobruslení přijde o největšího sponzora a  miliony eur | Hospodářské noviny (HN.cz)
Špatná zpráva pro Sáblíkovou: Rychlobruslení přijde o největšího sponzora a miliony eur | Hospodářské noviny (HN.cz)

ŽIVĚ: SP v rychlobruslení Tomaszów Mazowiecki – ČT sport – Česká televize

Světový pohár v rychlobruslení - iVysílání | Česká televize

Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00  | ZOH Živě na Sport.cz
Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00 | ZOH Živě na Sport.cz

rychlobruslení – Seznam.cz

Rychlobruslení na ZOH 2022 Peking ᐈ program ⛸️ výsledky online | BetArena.cz

rychlobruslení - Aktuálně.cz

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

Zdráhalová byla na MS šestnáctá na kilometru – ČT sport – Česká televize

Program MS v rychlobruslení 2020: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu  pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať  na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu
ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu

Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? | iSport.cz

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz