Home

ozdraviti dostaviti Sijaj běh na lyžích sprint ženy Polotok ZDA Odtujenost

Běh na lyžích - XXIV. zimní olympijské hry v Pekingu 2022 | Česká televize

Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále -  Sport.cz
Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále - Sport.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi  neprošli do finále – ČT sport – Česká televize
Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi neprošli do finále – ČT sport – Česká televize

Zahájení, biatlon (muži - 20km, ženy - 15km), běh na lyžích (sprint - muži,  ženy) - Zimní světová univerziáda 2015 | Česká televize
Zahájení, biatlon (muži - 20km, ženy - 15km), běh na lyžích (sprint - muži, ženy) - Zimní světová univerziáda 2015 | Česká televize

Ve sprintu dvojic se z olympijských titulů radovali Norové a překvapivě  Němky | ČeskéNoviny.cz
Ve sprintu dvojic se z olympijských titulů radovali Norové a překvapivě Němky | ČeskéNoviny.cz

Beranová byla v Ruce tři setiny od finále sprintu, obsadila životní 7.  místo - Sport.cz
Beranová byla v Ruce tři setiny od finále sprintu, obsadila životní 7. místo - Sport.cz

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

SP v klasickém lyžování Beitostolen 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty  | Běžecké lyžování
Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty | Běžecké lyžování

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Sprint na Tour de Ski patřil Svahnové a Svenssonovi. Tři čeští  reprezentanti dosáhli na čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sprint na Tour de Ski patřil Svahnové a Svenssonovi. Tři čeští reprezentanti dosáhli na čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Víkend nabídne závody Alpen Cupu v Oberstdorfu. Do akce se dostane 15  českých běžců na lyžích | Běžecké lyžování
Víkend nabídne závody Alpen Cupu v Oberstdorfu. Do akce se dostane 15 českých běžců na lyžích | Běžecké lyžování

SP v běhu na lyžích 2021/22: Ruka - informace a program

Tour de Ski – Wikipedie

Sprint dvojic v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Čechům finále uniklo -  iDNES.cz
Sprint dvojic v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Čechům finále uniklo - iDNES.cz

Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo,  Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo, Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování  Ulvang - iDNES.cz
Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování Ulvang - iDNES.cz

Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále |  ČeskéNoviny.cz
Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále | ČeskéNoviny.cz

Výsledky SP v biatlonu: Davidová ve sprintu pátá | iSport.cz

MS Liberec 2009 - Ženy / Muži Team Sprint C (finále) - běh na lyžích -  AtlasCeska.cz
MS Liberec 2009 - Ženy / Muži Team Sprint C (finále) - běh na lyžích - AtlasCeska.cz

První finále od Neumannové! Z Beranové roste hvězda: Pocity? Je mi hrozná  zima | iSport.cz
První finále od Neumannové! Z Beranové roste hvězda: Pocity? Je mi hrozná zima | iSport.cz

ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo  potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz
ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz